قهوه سورمالی

قهوه سورمالی

توجه*

اگر قهوه را دوست ندارید این مطلب را حتما” بخوانید!

آیا میدانستید سرطان دهان و گلو جزء۱۰ سرطان شایع در جهان میباشد؟

انبوهی از مطالعات و بررسی ها تائید میکند که نوشیدن قهوه به طور مرتب در بین افراد سالم در حد ۲ تا ۳ فنجان در روز در مقایسه با کسانی که اصلا” قهوه نمینوشند تاثیرات شرگرفی در سلامتی در پی دارد.

قهوه ضد سرطان*

بر طبق تحقیقات انجمن سرطان آمریکا که در سال ۱۹۸۲ میلادی صورت گرفته مشخص گردیده که مصرف روزانه تنها ۴ فنجان قهوه کافئین دار میتواند خطر ابتلا به این نوع از سرطان کشنده را به نصف کاهش دهد!

قهوه برشته شده تیره به داشتن انواع آنتی اکسیدانها شهرت دارد! دلیل این امر وجود ترکیباتی به نام فراورده های واکنشی میلار MRPs میباشد که مقدار زیادی خواص آنتی اکسیدانی دارد. که این آنتی اکسیدانها به سلولها کمک میکنند تا از رادیکالهای آزاد و فشار عمل اکسیداسیون که میتواند به جلوگیری از سرطان کمک کند، محافظت کند.

همچنین مصرف به اندازه و مستمر قهوه کافئین دار جهت درمان بیماریهائی همچون دیابت – نقرس-و بیماریهای ناشی از کبد و کندی عمل گوارش موثر میباشد.

قهوه ضد دیابت*

طبق بررسی های انجام شده مصرف روزانه ۳ فنجان قهوه میتواند تا ۳۴% از ابتلا به دیابت نوع۲ بکاهد.

قهوه برطرف کننده خطر ابتلا به نقرس(ورم مفاصل)*

طی مطالعات انجام شده در سال ۲۰۰۷ در کسانی که به صورت مستمر قهوه نوشیده اند میزان ابتلا به نقرس ۲۲%کمتر از دیگران بوده است.

همچنین بر طبق این پژوهشها کافئین میتواند عملکرد استقامتی بدن انسان را در ورزشهائی مانند دو، شنا و دوچرخه سواری تقویت نماید.

تذکر:

مصرف قهوه بیشتر از ۴ فنجان در روز و برای خانمهای باردار و افرادی که دارای رفلکس معده هستندو همچنین کودکان زیر ۶ سال توصیه نمیشود*

بر این اساس صنایع غذائی سورمالی جهت ارائه محصولی با کیفیت و مفید با استفاده از بهترین برندهای پودر قهوه فوری دنیا وبهترین مواد اولیه اقدام به تولید کافی میکس با درصد بالاتری از قهوه نسبت به محصولات مشابه موجود در بازارکه دارای درصد بالائی از شکرهستند، نموده و آنرا به مصرف کننده گان محترم ارائه نموده است.لازم به ذکر است مواد اولیه مصرفی ما علاوه بر قهوه با کیفیت و شکر مرغوب داخلی اکثرا”از بهترین مواد وارداتی اروپائی بویژه کشور هلند بوده که سبب ساز تولید محصولی با کیفیت شده!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *